خرید بلیط لحظه آخری هواپیما

بلیط لحظه آخری هواپیما در اغلب مواقع به بلیط چارتری گفته می‌شود که به دلیل نزدیکی به زمان پرواز و خالی ماندن صندلی‌های چارترشده توسط چارترکننده قیمتش به شدت کاهش می‌یابد تا هواپیما در آخرین ساعات و لحظات با صندلی خالی پرواز نکند.

به هر حال خرید بلیط هواپیما لحظه آخری نکات و قوانینی دارد که با دانستن آنها می‌توانید ارزانترین بلیط لحظه آخری هواپیما را بخرید.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری؛ راهی برای ارزان سفر کردن

شاید بنظرتان سفر با هواپیما راه ارزانی برای سفر کردن نباشد. اما لازم است که بدانید با کمی اطلاعات راجع به خرید بلیط هواپیما می‌توانید این وسیله نقلیه را برای خودتان به ارزانترین وسیله سفر تبدیل کنید. یکی از این اطلاعات، اطلاع داشتن راجع به بلیط هواپیما لحظه آخری است. بلیط‌های لحظه آخری هواپیما همیشه با نرخ ارزان برای یک سفر مقرون به صرفه به کمک شما می‌آیند.

خرید بلیط لحظه آخری؛ به نفع خریدار و فروشنده

شاید تا به حال تبلیغاتی بلیط لحظه آخری هواپیما را با عباراتی نظیر : خرید بلیط هواپیما لحظه آخری، خرید بلیط دقیقه 90، خرید بلیط ارزان لحظه آخری، بلیط لحظه آخری کیش، بلیط لحظه آخری مشهد، فروش بلیط لحظه آخری استانبول، آفر بلیط تهران مشهد، بالاترین تخفیف بلیط تهران کیش، بلیط زیرقیمت، بلیط دقیقه آخر رشت و … دیده باشید. دلیل اینکه آژانس‌ها برای تبلیغ بلیط لحظه آخری خود زمان و انرژی صرف می‌کنند دقیقا همان نفع خریدار و فروشنده است. در صورتی که آژانس یا چاترکننده به فکر فروش بلیط‎‌های باقی مانده به قیمتی خیلی ارزان نباشد و با چنین عباراتی مثل خرید بلیط لحظه آخری تهران شیراز، به دنبال جذب مسافر نباشد، صندلی‌ها خالی خواهد ماند. بنابراین به فروش بلیط لحظه آخری اقدام می‌کنند تا هم چارترکننده ضرر نکند و هم اینکه مسافرانی که در فاصله‌ای نزدیک به زمان پرواز تصمیم به سفر گرفته‌اند با بهترین قیمت بلیط هواپیما بخرند.

خرید بلیط لحظه آخری؛ با یک جست‌وجوی هوشمندانه

معمولا برای خرید بلیط ارزان فقط جست‌جوی بلیط چارتری یا بلیط لحظه آخری به ذهنمان می‌رسد. اما اگر اهل جست‌وجو و خرید بلیط لحظه آخری با ارزان‌ترین قیمت باشید این نوع بلیط را با اسامی دیگری هم می‌شناسید. تا هروقت جایی این عبارات را دیدید برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری اقدام کنید. برخی از اسامی دیگر بلیط لحظه آخری : بلیط زیر قیمت، بلیط دقیقه 90، بلیط پای پرواز، بلیط دقیقه آخر، بلیط آف خورده هواپیما، بلیط تخفیف‌دار هواپیما، بلیط ارزان دقیقه 90

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×
English العربی

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.